Par mums - Kates Plates Par mums - Kates Plates
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

SIA Kates Plates mēbeļu materiālu tirgū darbojas jau kopš 1997. gada. Uzņēmuma pamatdarbības virziens ir plātņveida materiālu tirdzniecība mēbeļu ražošanai un celtniecībai.

Uzņēmuma darbības laikā ir strauji pieaudzis piedāvāto produktu  klāsts, veicinot uzņēmuma  attīstību un ievērojamu tirgus daļas palielināšanu kopš darbības uzsākšanas.

SIA Kates Plates darbība vērsta gan uz individuālu, gan korporatīvo klientu apkalpošanu,  kas ļauj mums nodrošināt augstu servisu un elastīgus apmaksas noteikumus. Lielākajai daļai noliktavā esošo materiālu ir pietiekami liels uzkrājums, kas ļauj mūsu klientiem vajadzīgo preci iegādāties operatīvi.

SIA Kates Plates mēbeļu ražotājiem piedāvā: skaidu plātnes, laminētas skaidu plātnes, finierētas skaidu plātnes, HDF plātnes, MDF plātnes, finierētas MDF plātnes, gruntētas MDF plātnes, MDF plātnes liektām detaļām (Fibraform), saplāksni, līmētas masīvkoka plātnes (ozols, osis, bērzs, priede, egle) , ozola zāģmateriālus, AGT plātnes, apdares maliņas (dabīga koka, PVC, ABS,), rorskaidu plātnes, Alpi Lignum nažfinierus,  plastikātus un līmes.

Celtniecības materiālu sortimentā: OSB/3 plātnes, Durelis plātnes, Clic Wall sienas paneļi un sijas.

Firmas darbības laikā esam izpratuši klientu vēlmes un vajadzības un tādēl sevi varam dēvēt par elastīgu, uz sadarbību vērstu un atvērtu kompāniju.

Būsiet laipni gaidīti veikalā-noliktavā Uriekstes ielā 2c, Rīgā.